Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:programming_tasks

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:programming_tasks [2015/08/07 23:48]
kaklik [Vlastnosti systému]
cs:programming_tasks [2016/02/18 21:43] (aktuální)
Řádek 215: Řádek 215:
  
   -Moznost pouzit identifikacni karty    -Moznost pouzit identifikacni karty 
-  -Identifikovat uzivatele na hvezdarne na zaklade informaci o mobilnim telefonu IMEI, IP MAC, Bluetooth MAC (sparovani s bluetooth). ​+  -Identifikovat uzivatele na hvezdarne na zaklade informaci o mobilnim telefonu IMEI, IP MAC, Bluetooth MAC (sparovani s bluetooth). Na tento problém existuje open-source projekt [[https://​google.github.io/​physical-web/​|physical-web]]. Jde o bluetooth zařízení,​ které vysílá url adresu. Zařízení by mělo tyto zprávy přijmout a v případě OS android zařízení zobrazí upozornění v notifikační liště na místní fyzickou stránku.
   -Na pozorovacim miste by bylo zarizeni, ktere tyto informace bude ziskavat.   -Na pozorovacim miste by bylo zarizeni, ktere tyto informace bude ziskavat.
  
 Další [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​udalost=3|náměty]] a [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​udalost=2|chyby]] jsou k dispozici přímo na [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​misto=2|Astrozoru]] Další [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​udalost=3|náměty]] a [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​udalost=2|chyby]] jsou k dispozici přímo na [[http://​www.astrozor.cz/​index.php?​misto=2|Astrozoru]]
- 
 ==== Meteogramy pro astronomy ==== ==== Meteogramy pro astronomy ====
  
cs/programming_tasks.txt · Poslední úprava: 2016/02/18 21:43 (upraveno mimo DokuWiki)