Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:radio-observer

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:radio-observer [2017/01/19 15:45]
kaklik [Radio Observer]
cs:radio-observer [2017/12/10 23:29] (aktuální)
Řádek 127: Řádek 127:
  
 Do souboru vepsané české komentáře mají pouze dokumentační charakter. Pro vlastní konfigurační soubor prosím využijte [[https://​github.com/​MLAB-project/​radio-observer/​blob/​dev/​radio-observer.json|příklad souboru]] v repozitáři radio-observeru. Do souboru vepsané české komentáře mají pouze dokumentační charakter. Pro vlastní konfigurační soubor prosím využijte [[https://​github.com/​MLAB-project/​radio-observer/​blob/​dev/​radio-observer.json|příklad souboru]] v repozitáři radio-observeru.
- 
  
 Pokud spustíme radio-observer bez parametru definujícího konfigurační soubor, tak se pokusí si sám otevřít konfigurační soubor se stejným názvem jako binárka z home adresáře. tj. například:​ //​.nazev_stanice.json//​ Pokud spustíme radio-observer bez parametru definujícího konfigurační soubor, tak se pokusí si sám otevřít konfigurační soubor se stejným názvem jako binárka z home adresáře. tj. například:​ //​.nazev_stanice.json//​
 +
 +=== Parametry v konfiguračním souboru ===
 +
 +  * jitter_time - doba v sekundách mezi událostmi, potřebná k tomu, aby dvě události byly chápaný jako nesouvisející jevy.
 +  * advance_time - délka záznamu před a po detekované události.
 +
 +
 ===== Podobné SDR systémy klient-server ===== ===== Podobné SDR systémy klient-server =====
  
cs/radio-observer.txt · Poslední úprava: 2017/12/10 23:29 (upraveno mimo DokuWiki)