Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:uzivatele

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:uzivatele [2011/10/11 18:50]
kaklik
cs:uzivatele [2015/02/26 15:51] (aktuální)
Řádek 3: Řádek 3:
 Tato stránka obsahuje hrubý seznam uživatelů stavebnice, pokud chcete, můžete se sem přidat také. Tato stránka obsahuje hrubý seznam uživatelů stavebnice, pokud chcete, můžete se sem přidat také.
  
 +  * [[http://www.ujf.cas.cz/|Ústav Jaderné Fyziky]]
 +  * [[http://www.fel.cvut.cz/cz/|ČVUT FEL]]
   * [[http://www.spssecb.cz/|SPŠ Strojní a Elektrotechnická v Českých Budějovicích]] - použití MLAB pro výuku.   * [[http://www.spssecb.cz/|SPŠ Strojní a Elektrotechnická v Českých Budějovicích]] - použití MLAB pro výuku.
   * [[http://www.8mag.net/en/start|+8mag.net]] - Slovenský astronomický klub využití některých modulů pro amatérskou radioastronomii.   * [[http://www.8mag.net/en/start|+8mag.net]] - Slovenský astronomický klub využití některých modulů pro amatérskou radioastronomii.
   * [[http://www.robozor.cz/|Robozor]] - robotický klub, který staví řídící jednotky robotů založené především na dílech MLAB.   * [[http://www.robozor.cz/|Robozor]] - robotický klub, který staví řídící jednotky robotů založené především na dílech MLAB.
 +  * [[http://obsupice.cz/new/index.php|Hvězdárna v Úpici]]
  
  
-===== Reakce uživatelů =====+ 
 +====== Reakce na stavebnici ======
  
 Nejvíce mne zaujala univerzálnost stavebnice a na tom bych chtěl asi stavět. Má první objednávka byla zatím spíše k seznámení, dále bych jí však chtěl využít především v robotice. Napadlo mě však již spousta dalších využití.  Nejvíce mne zaujala univerzálnost stavebnice a na tom bych chtěl asi stavět. Má první objednávka byla zatím spíše k seznámení, dále bych jí však chtěl využít především v robotice. Napadlo mě však již spousta dalších využití. 
Řádek 15: Řádek 19:
 S pozdravem S pozdravem
 Jan Karásek Jan Karásek
 +
 ---- ----
  
-===== Napsali nás =====+Chtel bych vyjadrit autorum podporu. Ten projekt ma obrovsky potencial. S bratrem porad uvazujeme necem podobnem, ale bohuzel jsme oba v IT bez silneho elektro zakladu (ono k programovani app ktera nekomunikuje s hardware to neni potreba). Ve volnem case se drtime elektro zaklady a mame spoustu vice nebo mene realnych napadu k "badani". Radi se ke komunite pripojime, pokud se tam znalostne / uzitne vejdeme. 
 + 
 +Verim, ze takovy projekt/komunita bude pro spoustu lidi znamenat lepsi vyuzitelnost volneho casu a prinos z vyvoje pro celou spolecnost (trochu idealisticky by mohli delat vedu i amateri :-) ) 
 + 
 + 
 +---- 
 +Bylo by dobré, kdyby se tohle nebo něco podobného ujalo jako otevřený systém - chci si něco vyzkoušet, tak si koupím tenhle modul a ještě tenhle, potřebuji ještě něco co v té stavebnici zatím není, tak si koupím univerzální destičku (součást nabídky téhle stavebnice) a tam si to nabastlím, případně si navrhnu svou desku a pak její popis zveřejním, jestli by se ještě někomu nehodila.
  
 +Delší dobu mi vrtá hlavou nápad udělat něco podobného, ale rovnou to přizpůsobit merkuru, pak by odpadla potřeba té základní desky s dírkami. Ale zatím je to jen nápad a obávám se, že to tak i zůstane.
  
 +====== Napsali o nás ======
  
 +  * [[http://technet.idnes.cz/z-ceske-stavebnice-pro-kutily-postavite-i-gps-navigaci-muze-dobyt-svet-1mm-/sw_internet.aspx?c=A110328_183145_sw_internet_pka| Technet.cz]] - Z české stavebnice pro kutily postavíte i GPS navigaci.
 +  * [[http://www.mlab.cz/Downloads/PDF/lidovky-06-2011.pdf|Lidové noviny]]
 +  * [[http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/152745-v-upici-maji-astronomicky-unikat/|Česká televize]] - reportáž týkající se softwarově definovaného přijímače SDRX01B. 
  
  
  
cs/uzivatele.1318351844.txt.gz · Poslední úprava: 2011/10/11 18:50 (upraveno mimo DokuWiki)