Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web

Překlady této stránky?:

cs:uzivatele

Projekty a instituce využívající MLAB

Tato stránka obsahuje hrubý seznam uživatelů stavebnice, pokud chcete, můžete se sem přidat také.

Reakce na stavebnici

Nejvíce mne zaujala univerzálnost stavebnice a na tom bych chtěl asi stavět. Má první objednávka byla zatím spíše k seznámení, dále bych jí však chtěl využít především v robotice. Napadlo mě však již spousta dalších využití. Další zásadní věcí je, že jsem opravdu „líný“ věnovat se kreslení, leptání plošných spojů a případně i pájení, proto oceňuji možnost již hotových modulů. Předpokládám, že moduly z mlab.cz budete postupně přidávat do sortimentu, což je podle mého názoru velice důležité, aby bylo vidět, že „platforma“ je živá a variabilní. Myslím, že MLAB má v sobě rozhodně velký potenciál.

S pozdravem Jan Karásek


Chtel bych vyjadrit autorum podporu. Ten projekt ma obrovsky potencial. S bratrem porad uvazujeme o necem podobnem, ale bohuzel jsme oba v IT bez silneho elektro zakladu (ono k programovani app ktera nekomunikuje s hardware to neni potreba). Ve volnem case se drtime elektro zaklady a mame spoustu vice nebo mene realnych napadu k „badani“. Radi se ke komunite pripojime, pokud se tam znalostne / uzitne vejdeme.

Verim, ze takovy projekt/komunita bude pro spoustu lidi znamenat lepsi vyuzitelnost volneho casu a prinos z vyvoje pro celou spolecnost (trochu idealisticky by mohli delat vedu i amateri :-) )


Bylo by dobré, kdyby se tohle nebo něco podobného ujalo jako otevřený systém - chci si něco vyzkoušet, tak si koupím tenhle modul a ještě tenhle, potřebuji ještě něco co v té stavebnici zatím není, tak si koupím univerzální destičku (součást nabídky téhle stavebnice) a tam si to nabastlím, případně si navrhnu svou desku a pak její popis zveřejním, jestli by se ještě někomu nehodila.

Delší dobu mi vrtá hlavou nápad udělat něco podobného, ale rovnou to přizpůsobit merkuru, pak by odpadla potřeba té základní desky s dírkami. Ale zatím je to jen nápad a obávám se, že to tak i zůstane.

Napsali o nás

cs/uzivatele.txt · Poslední úprava: 2015/02/26 14:51 (upraveno mimo DokuWiki)