Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


cs:uzivatele

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:uzivatele [2011/10/11 19:34]
kaklik [Reakce uživatelů]
cs:uzivatele [2015/02/26 15:51] (aktuální)
Řádek 3: Řádek 3:
 Tato stránka obsahuje hrubý seznam uživatelů stavebnice, pokud chcete, můžete se sem přidat také. Tato stránka obsahuje hrubý seznam uživatelů stavebnice, pokud chcete, můžete se sem přidat také.
  
 +  * [[http://www.ujf.cas.cz/|Ústav Jaderné Fyziky]]
 +  * [[http://www.fel.cvut.cz/cz/|ČVUT FEL]]
   * [[http://www.spssecb.cz/|SPŠ Strojní a Elektrotechnická v Českých Budějovicích]] - použití MLAB pro výuku.   * [[http://www.spssecb.cz/|SPŠ Strojní a Elektrotechnická v Českých Budějovicích]] - použití MLAB pro výuku.
   * [[http://www.8mag.net/en/start|+8mag.net]] - Slovenský astronomický klub využití některých modulů pro amatérskou radioastronomii.   * [[http://www.8mag.net/en/start|+8mag.net]] - Slovenský astronomický klub využití některých modulů pro amatérskou radioastronomii.
Řádek 10: Řádek 12:
  
  
-===== Reakce uživatelů =====+====== Reakce na stavebnici ======
  
 Nejvíce mne zaujala univerzálnost stavebnice a na tom bych chtěl asi stavět. Má první objednávka byla zatím spíše k seznámení, dále bych jí však chtěl využít především v robotice. Napadlo mě však již spousta dalších využití.  Nejvíce mne zaujala univerzálnost stavebnice a na tom bych chtěl asi stavět. Má první objednávka byla zatím spíše k seznámení, dále bych jí však chtěl využít především v robotice. Napadlo mě však již spousta dalších využití. 
Řádek 23: Řádek 25:
  
 Verim, ze takovy projekt/komunita bude pro spoustu lidi znamenat lepsi vyuzitelnost volneho casu a prinos z vyvoje pro celou spolecnost (trochu idealisticky by mohli delat vedu i amateri :-) ) Verim, ze takovy projekt/komunita bude pro spoustu lidi znamenat lepsi vyuzitelnost volneho casu a prinos z vyvoje pro celou spolecnost (trochu idealisticky by mohli delat vedu i amateri :-) )
-===== Napsali o nás ===== 
  
-[[http://technet.idnes.cz/z-ceske-stavebnice-pro-kutily-postavite-i-gps-navigaci-muze-dobyt-svet-1mm-/sw_internet.aspx?c=A110328_183145_sw_internet_pka| Technet.cz]] - Z české stavebnice pro kutily postavíte i GPS navigaci. 
  
 +----
 +Bylo by dobré, kdyby se tohle nebo něco podobného ujalo jako otevřený systém - chci si něco vyzkoušet, tak si koupím tenhle modul a ještě tenhle, potřebuji ještě něco co v té stavebnici zatím není, tak si koupím univerzální destičku (součást nabídky téhle stavebnice) a tam si to nabastlím, případně si navrhnu svou desku a pak její popis zveřejním, jestli by se ještě někomu nehodila.
 +
 +Delší dobu mi vrtá hlavou nápad udělat něco podobného, ale rovnou to přizpůsobit merkuru, pak by odpadla potřeba té základní desky s dírkami. Ale zatím je to jen nápad a obávám se, že to tak i zůstane.
 +
 +====== Napsali o nás ======
 +
 +  * [[http://technet.idnes.cz/z-ceske-stavebnice-pro-kutily-postavite-i-gps-navigaci-muze-dobyt-svet-1mm-/sw_internet.aspx?c=A110328_183145_sw_internet_pka| Technet.cz]] - Z české stavebnice pro kutily postavíte i GPS navigaci.
 +  * [[http://www.mlab.cz/Downloads/PDF/lidovky-06-2011.pdf|Lidové noviny]]
 +  * [[http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/152745-v-upici-maji-astronomicky-unikat/|Česká televize]] - reportáž týkající se softwarově definovaného přijímače SDRX01B. 
  
  
  
cs/uzivatele.1318354477.txt.gz · Poslední úprava: 2011/10/11 19:34 (upraveno mimo DokuWiki)